Kimdir?

1989 yılında Konya’nın Meram ilçesinde Dünyaya geldim, ilk öğrenimim babamın öğretmen olmasından dolayı tam anlamıyla Doğudan, Orta Anadoluya doğru bir seyahat serüven halinde geçti. Bunun gibi özet bilgilerden sonra fotoğraf sanatına nasıl gönül verdiğimi, fotoğraf sanatı ile hayatımı nasıl birleştirdiğimi anlatmak istiyorum.
Babam da fotoğraf çekmeyi sever ve meslek hayatı boyunca gezdiği Anadolu şehirlerinde sayısız zengin materyali karelemişti. Onun bu merakına özenerek büyüdüm, ilk aşkım fotoğraf makinesiydi, ilk fotoğrafım ise sanata adayacağım bir ömür anlamına geliyordu. 2005 yılında Konfad’a üye olarak fotoğrafçılık hakkında gerekli en temel bilgileri aldım ve kendimi geliştirmeye başladım. 2007 ve 2008 yılında katıldığım yarışmalardan çeşitli ödüller aldım.
Zamanımın büyük bir bölümü fotoğraf ile geçirmekteyim. Meslek ve Hobi olarak yaptığım fotoğraf ile gelişmekte ve büyümekteyim. Konya’da fotoğraf çekmenin zorlukları “mekan, model, ışık, estetik kaygılar, kişilerin fotoğrafa bakış açıları…” içerisinde hala azimle yapmaya çalışıyorum ve

Ne SİYAH kadar koyu…
Ne BEYAZ kadar açık…
Hayatımı bir GRİ gibi yaşıyorum…

Bir Cevap Yazın